خبرهای سایت

راهنمای ثبت نام دوره مهارت های هفتگانه ICDL

 
عکس مدیر کاربر
راهنمای ثبت نام دوره مهارت های هفتگانه ICDL
از مدیر کاربر در جمعه، 10 خرداد 1398، 11:36 عصر
 

 

راهنمای ثبت نام دوره مهارت های هفتگانه ICDL

باسلام و احترام

فرهنگیان ارجمند با سپاس از همراهی شما , نکاتی در زمینه نحوه ثبت نام دوره مهارت های هفتگانه. ICDL خدمتتان تقدیم می گردد :

1- جهت ثبت نام در دوره مهارت های هفتگانه ICDL لازم است ابتدا از قسمت عضویت سایت ( ورود به سایت ) در صفحه اصلی وارد و پس از انتخاب یک نام کاربری و کلمه عبور , نسبت به تکمیل فرم مشخصات اقدام نمایید.

 توجه : همکاران محترم چنانچه هر یک از اطلاعات اصلی ثبت نام همچون نام و نام خانوادگی , کد پرسنلی , کد ملی و شماره همراه به صورت نادرست ثبت گردد , امکان ویرایش میسر نمی باشد. لطفا در وارد نمودن اطلاعات دقت فرمایید . 

 در صورت عدم ثبت صحیح کد پرسنلی توسط فرهنگیان ارجمند طبیعتا امکان ثبت نمره برای آنان در سامانه ltms میسر نمی باشد . همچنین کد ملی نیروهای غیردولتی ( نام کاربری سامانه ltms ) به عنوان کد پرسنلی آنان محسوب و می بایست در فرم ثبت نام وارد شود .

 بدیهی است در صورت ثبت اشتباه کد پرسنلی و اطلاعات اصلی در صفحه ثبت نام ، هیچ گونه مسئولیتی مبنی بر عدم ثبت نمرات در سامانه ltms   بر عهده موسسه نخواهد بود .

2- پس از عضویت در سایت و تکمیل اطلاعات ثبت نام , شما می توانید از صفحه اصلی سایت با انتخاب دوره آموزش جامع هفت مهارت نسبت به پرداخت شهریه اقدام نمایید .

  پس از پرداخت شهریه از طریق درگاه اینترنتی دوره مستقیما فعال گشته و شما می توانید از قسمت دوره آموزش جامع هفت مهارت نسبت به دریافت محتوا اقدام نمایید.

 همکاران ارجمند توجه نمایید جدول زمانبندی برگزاری آزمون های دوره مهارت های هفتگانه ICDL در روزهای آینده از طریق سامانه و کانال رسمی موسسه ه منتشر و اطلاع رسانی خواهد شد و در صورت عدم شرکت در آزمون ها بر اساس جدول زمانبندی ، امکان برگزاری آزمون مجدد میسر نمی باشد .

آدرس سامانه  :  Asreandishelms.ir   

                                                                  

                                                                                                                                   باسپاس فراوان از همراهی شما عزیزان